RRETH NESH

Qingdao Junjiang Import & Export Trading Co, Ltd, është e vendosur në Qingdao, një qytet i bukur bregdetar në Kinë. Kapitali i regjistruar i 5 milionë juan, të angazhuar në import dhe eksport të biznesit të gjithë vitit, të angazhuar kryesisht në desiccants të ndryshme dhe lloje të ndryshme të produkteve inorganike xhel silicë, eksportuar në Evropë, Amerikë dhe Azinë Juglindore. produkte të shkëlqyera për të përmbushur nevojat e përdoruesve në mbarë botën.

LAJME

PRODUCT FUNDIT

WhatsApp Online Chat!